OA600ST-230
OA600ST-230 Orion Fans
OA300ST.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Fans Smart AC Fan Tray, 6 Unit, 115VAC, Remote Detachable Thermistor.
Інші пропозиції OA600ST-230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA600ST-230 OA600ST-230 Виробник : Orion Fans oa600st_oa300st_datasheet-464589.pdf AC Fans Smart AC Fan Tray, 6 Unit, 115VAC, Remote Detachable Thermistor