Продукція > ORION FANS > OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB Orion Fans
OA60AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 4.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 30.00mm
Weight: 0.325 lb (147.42 g)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 4.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 30.00mm, Weight: 0.325 lb (147.42 g), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA60AP-22-1WB OA60AP-22-1WB Виробник : Orion Fans OA60AP.pdf AC Fans Axial Fan, 60x60x30mm, 230VAC, 11CFM, 4W, 28dBA, 3100RPM, Ball, Lead Wires