Продукція > ORION FANS > OA80AP-11-1TB
OA80AP-11-1TB
OA80AP-11-1TB Orion Fans
OA80AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 9.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1611 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA80AP-11-1TB - AXIAL FAN, 30CFM, 36DB, 115VAC, 80X38MM, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 9W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 36dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 30cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA80 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 80mm, Nenndrehzahl: 3000rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-11-1TB OA80AP-11-1TB Виробник : ORION FANS OA80AP.pdf Description: ORION FANS - OA80AP-11-1TB - AXIAL FAN, 30CFM, 36DB, 115VAC, 80X38MM
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 9W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 36dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 30cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA80 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 80mm
Nenndrehzahl: 3000rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
OA80AP-11-1TB OA80AP-11-1TB Виробник : Orion Fans OA80AP.pdf AC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 30CFM, 12W, 34.2dBA, 2800RPM, IP55, C#1696326