Продукція > ORION FANS > OA80AP-22-3TB
OA80AP-22-3TB
OA80AP-22-3TB Orion Fans
KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans AC Fan, 80x38mm, 230VAC, 17CFM, 12W, 28dBA, 1950RPM, Dual Ball Bearing, Terminal
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM, Power (Watts): 12.00W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1950 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-22-3TB OA80AP-22-3TB Виробник : Orion Fans OA80AP.pdf Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Power (Watts): 12.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1950 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)