Продукція > ORION FANS > OA92AP-11-3WB
OA92AP-11-3WB
OA92AP-11-3WB Orion Fans
OA92AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 6.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 22.0 CFM (0.616m³/min)
Width: 26.00mm
Weight: 0.644 lb (292.11 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 79 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA92AP-11-3WB - AXIAL FAN, BALL, 22CFM, 19DB, 6W, 115VAC, tariffCode: 0, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 6W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 26mm, Geräuschentwicklung: 19dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 22cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA92 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 92mm, Nenndrehzahl: 1900rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA92AP-11-3WB OA92AP-11-3WB Виробник : ORION FANS OA92AP.pdf Description: ORION FANS - OA92AP-11-3WB - AXIAL FAN, BALL, 22CFM, 19DB, 6W, 115VAC
tariffCode: 0
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 6W
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 26mm
Geräuschentwicklung: 19dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 22cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA92 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 92mm
Nenndrehzahl: 1900rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
OA92AP-11-3WB OA92AP-11-3WB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf AC Fans AC Fan, 92x25mm, 115VAC, 22CFM, 6W, 19dBA, 1900RPM, Dual Ball Bearing, Lead Wire