Продукція > ORION FANS > OAB13372-11-1WB
OAB13372-11-1WB
OAB13372-11-1WB ORION FANS
OAB13372.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OAB13372-11-1WB - FAN BLOWER, 133MM X 72MM, 41W, 115VAC
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB13372-11-1WB - FAN BLOWER, 133MM X 72MM, 41W, 115VAC, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB13372-11-1WB OAB13372-11-1WB Виробник : Orion Fans OAB13372.pdf Description: FAN IMP MTRZD 133X72MM 115VAC W/
товару немає в наявності
OAB13372-11-1WB OAB13372-11-1WB Виробник : Orion Fans OAB13372-3239870.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller - 115V 133 x 72mm
товару немає в наявності
OAB13372111WB OAB13372111WB Виробник : Orion Fans OAB13372-1369339.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 133x72mm, 115VAC, with Capacitor, Ball Bearing, Lead Wire