Продукція > ORION FANS > OAB13391-22-1WB
OAB13391-22-1WB
OAB13391-22-1WB Orion Fans
OAB13391.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 230VAC W/
Packaging: Box
Power (Watts): 39.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 188.0 CFM (5.26m³/min)
Width: 91.50mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.880 in H2O (219.2 Pa)
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB13391-22-1WB - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 133 mm, 91 mm, 188 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Versorgungsspannung: 230VAC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 39W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: -, Außentiefe: 91mm, Geräuschentwicklung: 60dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min, Produktpalette: OAB13391 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 133mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB13391-22-1WB OAB13391-22-1WB Виробник : ORION FANS OAB13391.pdf Description: ORION FANS - OAB13391-22-1WB - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 133 mm, 91 mm, 188 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Versorgungsspannung: 230VAC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 39W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 91mm
Geräuschentwicklung: 60dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min
Produktpalette: OAB13391 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 133mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
OAB13391-22-1WB OAB13391-22-1WB Виробник : Orion Fans OAB13391-1369329.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 133x91mm, 230VAC, with Capacitor, Ball Bearing, Lead Wires
товару немає в наявності
OAB13391221WB OAB13391221WB Виробник : Orion Fans OAB13391-1369329.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 133x91mm, 230VAC, with Capacitor, Ball Bearing, Lead Wire