Продукція > ORION FANS > OAB13391-11-1WB
OAB13391-11-1WB
OAB13391-11-1WB ORION FANS
3162421.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OAB13391-11-1WB - FAN BLOWER, 133MM X 91MM, 41W, 115VAC
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB13391-11-1WB - FAN BLOWER, 133MM X 91MM, 41W, 115VAC, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Luftstrom - CFM: 188cu.ft/min, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB13391-11-1WB OAB13391-11-1WB Виробник : Orion Fans OAB13391.pdf Description: FAN IMP MTRZD 133X91MM 115VAC W/
товару немає в наявності
OAB13391111WB OAB13391111WB Виробник : Orion Fans OAB13391-1369329.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Motorized Impeller, 133x91mm, 115VAC, with Capacitor, Ball Bearing, Wire Leads