OAB190-11-1
OAB190-11-1 Orion Fans
OAB190.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 190X70 115V W/CAP
Power (Watts): 65.0W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 120VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 370.0 CFM (10.36m³/min)
Width: 70.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 371 шт:
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 190X70 115V W/CAP, Power (Watts): 65.0W, Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 120VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 370.0 CFM (10.36m³/min), Width: 70.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 63.0dB, Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB190-11-1 OAB190-11-1 Виробник : ORION FANS OAB190.pdf Description: ORION FANS - OAB190-11-1 - FAN BLOWER, 190MM X 70MM, 65W, 120VAC
tariffCode: 84145995
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 370cu.ft/min
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
OAB190-11-1 OAB190-11-1 Виробник : Orion Fans OAB190.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 190x70mm Round, 115VAC, 370CFM, 65W, 63dBA, 2700RPM, Ball, Lead, IP55