OAB190-22-1
OAB190-22-1 Orion Fans
OAB190.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 190X70 230V W/CAP
Power (Watts): 72.0W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 370.0 CFM (10.36m³/min)
Width: 70.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 583 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB190-22-1 - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 190 mm, 70 mm, 370 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Versorgungsspannung: 230VAC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 72W, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: -, Außentiefe: 70mm, Geräuschentwicklung: 63dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 370cu.ft/min, Produktpalette: OAB190 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 190mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB190-22-1 OAB190-22-1 Виробник : ORION FANS OAB190.pdf Description: ORION FANS - OAB190-22-1 - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 190 mm, 70 mm, 370 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Versorgungsspannung: 230VAC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 72W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 70mm
Geräuschentwicklung: 63dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 370cu.ft/min
Produktpalette: OAB190 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 190mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
OAB190-22-1 OAB190-22-1 Виробник : Orion Fans OAB190-3239496.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 190x70mm Round, 230VAC, 370CFM, 72W, 63dBA, 2700RPM, Ball, Lead, IP55