OAB220-11-1
OAB220-11-1 Orion Fans
OAB220.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 220X71 115V W/CAP
Power (Watts): 117W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 223mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Air Flow: 530.0 CFM (14.84m³/min)
Width: 71.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 1.500 in H2O (373.6 Pa)
на замовлення 1175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 220X71 115V W/CAP, Power (Watts): 117W, Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 223mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Air Flow: 530.0 CFM (14.84m³/min), Width: 71.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 70.0dB, Static Pressure: 1.500 in H2O (373.6 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB220-11-1 OAB220-11-1 Виробник : Orion Fans OAB220-1623398.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 220x76mm Round, 115VAC, 555CFM, 115W, 75.2dBA, Ball, Lead, IP54
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
OAB220-11-1 OAB220-11-1 Виробник : ORION FANS OAB220.pdf Description: ORION FANS - OAB220-11-1 - FAN BLOWER, 220MM X 71MM, 117W, 120VAC