Продукція > ORION FANS > OAB22585-11-1WB
OAB22585-11-1WB
OAB22585-11-1WB ORION FANS
3162432.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OAB22585-11-1WB - FAN BLOWER, 225MM X 85MM, 135W, 115VAC
tariffCode: 0
Versorgungsspannung: 115VAC
Gebläse: Motorized Impeller
Stromanschluss: 4 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 135W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Netzsteckertyp: 135W
Außentiefe: 85mm
Geräuschentwicklung: 75dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 680cu.ft/min
Produktpalette: OAB22585 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 225mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB22585-11-1WB - FAN BLOWER, 225MM X 85MM, 135W, 115VAC, tariffCode: 0, Versorgungsspannung: 115VAC, Gebläse: Motorized Impeller, Stromanschluss: 4 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 135W, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: -, Netzsteckertyp: 135W, Außentiefe: 85mm, Geräuschentwicklung: 75dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 680cu.ft/min, Produktpalette: OAB22585 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 225mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB22585-11-1WB OAB22585-11-1WB Виробник : Orion Fans OAB22585.pdf Description: FAN IMP MTRZD 225X85MM 115VAC W/
Packaging: Box
Power (Watts): 135W
Features: Permanent Split Capacitor Motor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 680.0 CFM (19.04m³/min)
Width: 85.00mm
Weight: 5.1 lbs (2.3 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 75.0dB
Static Pressure: 2.500 in H2O (622.7 Pa)
товару немає в наявності
OAB22585111WB OAB22585111WB Виробник : Orion Fans OAB22585-1369332.pdf AC Fans AC Motorized Impeller, 225x85mm, 115VAC, with Capacitor, Ball Bearing, Wire Leads