OAB360-11-1
OAB360-11-1 Orion Fans
OAB360.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 360X167 115V W/CAP
Power (Watts): 270W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 1645.0 CFM (46.06m³/min)
Width: 167.3mm
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 2.200 in H2O (548.0 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 534 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB360-11-1 - FAN BLOWER, 360MM X 167MM, 270W, 115VAC, tariffCode: 0, Versorgungsspannung: 115VAC, Gebläse: Motorized Impeller, Stromanschluss: 4 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 270W, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: -, Netzsteckertyp: 270W, Außentiefe: 167mm, Geräuschentwicklung: 70dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1645cu.ft/min, Produktpalette: OAB360 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 360mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB360-11-1 OAB360-11-1 Виробник : ORION FANS 3162419.pdf Description: ORION FANS - OAB360-11-1 - FAN BLOWER, 360MM X 167MM, 270W, 115VAC
tariffCode: 0
Versorgungsspannung: 115VAC
Gebläse: Motorized Impeller
Stromanschluss: 4 Lead Wires
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 270W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Netzsteckertyp: 270W
Außentiefe: 167mm
Geräuschentwicklung: 70dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1645cu.ft/min
Produktpalette: OAB360 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 360mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
OAB360-11-1 OAB360-11-1 Виробник : Orion Fans OAB360.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 360x167mm Round, 115VAC, 1645CFM, 270W, 70dBA, Ball, Lead, IP55