OAB360-22-1
OAB360-22-1 ORION FANS
3162419.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OAB360-22-1 - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 360 mm, 167 mm, 1645 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Versorgungsspannung: 230VAC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 265W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 167mm
Geräuschentwicklung: 70dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 1645cu.ft/min
Produktpalette: OAB360 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 360mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OAB360-22-1 - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 360 mm, 167 mm, 1645 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Versorgungsspannung: 230VAC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 265W, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: -, Außentiefe: 167mm, Geräuschentwicklung: 70dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 1645cu.ft/min, Produktpalette: OAB360 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 360mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB360-22-1 OAB360-22-1 Виробник : Orion Fans OAB360.pdf Description: FAN IMP MTRZD 360X167 230V W/CAP
Power (Watts): 265W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 360mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 1645.0 CFM (46.06m³/min)
Width: 167.3mm
Operating Temperature: -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 2.200 in H2O (548.0 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
OAB360-22-1 OAB360-22-1 Виробник : Orion Fans OAB360.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 360x167mm Round, 230VAC, 1645CFM, 265W, 70dBA, Ball, Lead, IP55