Продукція > ORION FANS > OAM92AN-22-1WB
OAM92AN-22-1WB
OAM92AN-22-1WB Orion Fans
OAM.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 92MM
Packaging: Box
Length: 3.54" (90.0mm)
Fan Accessory Type: Motor
на замовлення 744 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 92MM, Packaging: Box, Length: 3.54" (90.0mm), Fan Accessory Type: Motor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAM92AN-22-1WB OAM92AN-22-1WB Виробник : Orion Fans OAM-3239399.pdf AC, DC & Servo Motors Motor, 230mm Impeller, 230VAC, 40W Input, 10W Output, 0.25A, 1500RPM, 48x99x92mm