OAR-1-R030-JLF
OAR-1-R030-JLF IRC (TT electronics)
oar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 0.03 Ohm 5% 1W ±30ppm/°C Bare Metal RDL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OAR-1-R030-JLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAR-1-R030-JLF OAR-1-R030-JLF Виробник : IRC (TT electronics) oar.pdf Res Metal Film 0.03 Ohm 5% 1W ±30ppm/°C Bare Metal RDL
товару немає в наявності
OAR1R030JLF OAR1R030JLF Виробник : IRC / TT Electronics OAR-1154711.pdf Current Sense Resistors - Through Hole 0.03 OHM 5%