OARS-XP-0R001
OARS-XP-0R001 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710380.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - OARS-XP-0R001 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.001 ohm, OARS-XP Series, SMD, 3.5 W, ± 5%, Metallband
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: -
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3.5W
Widerstand: 0.001ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 240ppm/°C
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: OARS-XP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 6.01mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 406 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - OARS-XP-0R001 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.001 ohm, OARS-XP Series, SMD, 3.5 W, ± 5%, Metallband, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: -, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD, Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 3.5W, Widerstand: 0.001ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 240ppm/°C, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Produktpalette: OARS-XP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 6.01mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OARS-XP-0R001 OARS-XP-0R001 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710380.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - OARS-XP-0R001 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.001 ohm, OARS-XP Series, SMD, 3.5 W, ± 5%, Metallband
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3.5W
Widerstand: 0.001ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: OARS-XP Series
Produktbreite: 6.01mm