OARS3R002JLF
OARS3R002JLF BI Technologies / TT Electronics
OARS.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.002 ohm 5%
на замовлення 11794 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2mΩ; 3W; ±1%; 11.6x3.56x3.51mm, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 2mΩ, Power: 3W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: 11.6x3.56x3.51mm, Operating temperature: -40...125°C, Temperature coefficient: 240ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OARS3R002JLF Виробник : TT ELECTRONICS Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2mΩ; 3W; ±1%; 11.6x3.56x3.51mm
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 2mΩ
Power: 3W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: 11.6x3.56x3.51mm
Operating temperature: -40...125°C
Temperature coefficient: 240ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 122
OARS3R002JLF OARS3R002JLF Виробник : IRC (TT electronics) oars.pdf Res Metal Alloy 0.002 Ohm 5% 3W ±240ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200