Продукція > ETA-USA > OBQ24SC0512I
OBQ24SC0512I
OBQ24SC0512I ETA-USA
OBQ24SC0512I.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.39" H (32.0mm x 20.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 130mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.39" H (32.0mm x 20.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 130mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OBQ24SC0512I Виробник : ETA-USA OBQ24SC0512I-1648430.pdf Isolated DC/DC Converters 3W 4.5-16Vin 24V 130mA