Продукція > ORION FANS > OD1225-24HB02A
OD1225-24HB02A
OD1225-24HB02A Orion Fans
OD1225.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 89CFM, Ball, Leads, Alarm Output Open Collector
на замовлення 551 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.7 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-24HB02A OD1225-24HB02A Виробник : Orion Fans OD1225.pdf Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.7 W