Продукція > ORION FANS > OD1225-24HBIP68
OD1225-24HBIP68
OD1225-24HBIP68 Orion Fans
OD1225-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.7 W
на замовлення 3138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.7 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-24HBIP68 OD1225-24HBIP68 Виробник : Orion Fans od1225-ip68.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 120CFM 42dB 120 X 120 X 25mm High Speed
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
OD1225-24HBIP68 OD1225-24HBIP68 Виробник : Orion Fans OD1225-IP68.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 120CFM, 7.7W, 0.32A, 42dBA, Ball, Wire, IP68