OD1225-48HB
OD1225-48HB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 4.5 W
на замовлення 2435 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 4.5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-48HB OD1225-48HB Виробник : Orion Fans OD1225-3239842.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x25mm, 48VDC, 86CFM, 0.09A, 42dBA, 3000RPM, Dual Ball, Lead Wires