OD1238-12HB
OD1238.pdf
Код товару: 189945
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Вентилятори та аксесуари
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12HB OD1238-12HB Виробник : Orion Fans OD1238.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2895 RPM
Air Flow: 123.9 CFM (3.47m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.1dB(A)
Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
на замовлення 2124 шт:
Кількість Ціна
OD1238-12HB OD1238-12HB Виробник : Orion Fans od1238.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 124.1CFM 44.1dB 120 X 120 X 38.5mm High Speed
на замовлення 473 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
OD1238-12HB OD1238-12HB Виробник : ORION FANS 3730380.pdf Description: ORION FANS - OD1238-12HB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 120 mm, 38 mm, Kugellager, 105 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 6W
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 500mA
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 43dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 105cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD1238 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 120mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 2800rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 312 шт:
товару немає в наявності
OD1238-12HB Виробник : Orion Fans OD1238.pdf Вентилятор 120х120x38 12VDC 6W Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
OD1238-12HB OD1238-12HB Виробник : Orion Fans OD1238.pdf DC Fans DC Fan - 12V 120 x 120 x 38mm