Продукція > ORION FANS > OD1238-12HBXE
OD1238-12HBXE
OD1238-12HBXE Orion Fans
OD1238-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 120x120x38mm, 12VDC, 238.8CFM, 46W, High Performance, Ball, Wire
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD1238-12HBXE - DC FAN, BALL, 120MM, 5175RPM, 12V, 3.8A, tariffCode: 0, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 46W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 3.8A, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 62.1dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 238.8cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OD1238 XE Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 120mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 5175rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12HBXE OD1238-12HBXE Виробник : Orion Fans OD1238-XE.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5175 RPM
Air Flow: 238.8 CFM (6.69m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.1dB(A)
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 46 W
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OD1238-12HBXE OD1238-12HBXE Виробник : ORION FANS 3757744.pdf Description: ORION FANS - OD1238-12HBXE - DC FAN, BALL, 120MM, 5175RPM, 12V, 3.8A
tariffCode: 0
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 46W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 3.8A
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 62.1dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 238.8cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OD1238 XE Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 120mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V