Продукція > ORION FANS > OD1238-12HBXJ01A
OD1238-12HBXJ01A
OD1238-12HBXJ01A Orion Fans
OD1238_XJ.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 250.0 CFM (7.00m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.827 lb (375.12 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 69.0dB
Static Pressure: 1.480 in H2O (368.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 44.4 W
на замовлення 1420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 250.0 CFM (7.00m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.827 lb (375.12 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 69.0dB, Static Pressure: 1.480 in H2O (368.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 44.4 W.