OD1238-12HHB
OD1238-12HHB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3195 RPM
Air Flow: 135.8 CFM (3.80m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.2dB(A)
Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 15.6 W
на замовлення 1122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD1238-12HHB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 120 mm, 38 mm, Kugellager, 154 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 10W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Statischer Druck: 0.558Inch-H2O, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 1.3A, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 52dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 154cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD1238 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 120mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 3800rpm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12HHB OD1238-12HHB Виробник : Orion Fans OD1238-3239635.pdf DC Fans DC Fan, Super-High Performance, 120x120x38mm, 12VDC, 105CFM, 43dBA, Ball, Wire
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
OD1238-12HHB OD1238-12HHB Виробник : Orion Fans od1238.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 135.8CFM 48.2dB 120 X 120 X 38mm Super High Speed
на замовлення 116 шт:
Мінімальне замовлення: 5
OD1238-12HHB OD1238-12HHB Виробник : ORION FANS Orion_PSG.pdf Description: ORION FANS - OD1238-12HHB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 120 mm, 38 mm, Kugellager, 154 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 10W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Statischer Druck: 0.558Inch-H2O
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 1.3A
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 52dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 154cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD1238 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 120mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 3800rpm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 19 шт:
товару немає в наявності