Продукція > ORION FANS > OD1238-12HHBIP68
OD1238-12HHBIP68
OD1238-12HHBIP68 Orion Fans
OD1238-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 119.5X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 136.0 CFM (3.81m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Power (Watts): 8.4 W
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 119.5X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 136.0 CFM (3.81m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.572 lb (259.45 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa), Power (Watts): 8.4 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12HHBIP68 OD1238-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD1238-IP68.pdf Description: FAN AXIAL 119.5X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Power (Watts): 8.4 W
товару немає в наявності
OD1238-12HHBIP68 OD1238-12HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD1238_IP68-3239294.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 12VDC, 136CFM, 10W, 0.9A, 48dBA, Ball, Wire, IP68