OD1238-12MB
OD1238-12MB Orion Fans
OD1238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2540 RPM
Air Flow: 95.0 CFM (2.66m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4 W
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2540 RPM, Air Flow: 95.0 CFM (2.66m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12MB OD1238-12MB Виробник : Orion Fans od1238.pdf DC Fan Salt Fog Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 114.7CFM 41.3dB 120 X 120 X 38.5mm Middle Speed
на замовлення 17 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
OD1238-12MB OD1238-12MB Виробник : Orion Fans OD1238-3239635.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 12VDC, 95CFM, 0.35A, 41dBA, 2540RPM, Ball, 2xWire 24AWG