OD1238-24H3B
OD1238-24H3B Orion Fans
OD1238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4190 RPM
Air Flow: 178.0 CFM (4.98m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB(A)
Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 22.1 W
на замовлення 382 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4190 RPM, Air Flow: 178.0 CFM (4.98m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 22.1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-24H3B OD1238-24H3B Виробник : Orion Fans OD1238-3239635.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 24VDC, High Speed