Продукція > ORION FANS > OD1238-24HBXE
OD1238-24HBXE
OD1238-24HBXE Orion Fans
OD1238_XE-3239354.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 238.8CFM, 46W, High Performance, Ball, Wire
на замовлення 51 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5175 RPM, Air Flow: 238.8 CFM (6.69m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.1dB(A), Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 46 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-24HBXE OD1238-24HBXE Виробник : Orion Fans OD1238-XE.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5175 RPM
Air Flow: 238.8 CFM (6.69m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.1dB(A)
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 46 W