Продукція > ORION FANS > OD1238-24HHBVXE10A
OD1238-24HHBVXE10A
OD1238-24HHBVXE10A Orion Fans
OD1238-VXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 24VDC 120X38MM PWM/TACH
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5475 RPM
Air Flow: 258.8 CFM (7.27m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.3dB(A)
Static Pressure: 1.900 in H2O (473.3 Pa)
Power (Watts): 60 W
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 24VDC 120X38MM PWM/TACH, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5475 RPM, Air Flow: 258.8 CFM (7.27m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.3dB(A), Static Pressure: 1.900 in H2O (473.3 Pa), Power (Watts): 60 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-24HHBVXE10A OD1238-24HHBVXE10A Виробник : Orion Fans OD1238_VXE.pdf DC Fans Vane Axial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 259CFM, 1.9"H2O, High Performance, Tach/PWM