Продукція > ORION FANS > OD1238-48HBVXC
OD1238-48HBVXC
OD1238-48HBVXC Orion Fans
OD1238_VXC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB
Static Pressure: 1.350 in H2O (336.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 48 W
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.0dB, Static Pressure: 1.350 in H2O (336.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 48 W.
Інші пропозиції OD1238-48HBVXC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48HB-VXC OD1238-48HB-VXC Виробник : Orion Fans Orion_0822018_od1238VA.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 120x120x38mm, 48VDC, 226CFM, Ball, Wire