Продукція > ORION FANS > OD1238-48HBVXE
OD1238-48HBVXE
OD1238-48HBVXE Orion Fans
OD1238-VXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4925 RPM
Air Flow: 235.5 CFM (6.59m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.6dB(A)
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 45.1 W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4925 RPM, Air Flow: 235.5 CFM (6.59m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.6dB(A), Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 45.1 W.
Інші пропозиції OD1238-48HBVXE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48HBVXE OD1238-48HBVXE Виробник : Orion Fans OD1238-VXE.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, 120x120x38mm, 48VDC, 235.5CFM, 45.1W, High Performance, Ball