OD1238-60HB
OD1238-60HB Orion Fans
OD1238_60HB.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 60VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 60VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 14.4 W
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 60VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 60VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.300 in H2O (74.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 14.4 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-60HB OD1238-60HB Виробник : Orion Fans OD1238_60HB.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 60VDC, 115CFM, 0.3A, 41dBA, 2600RPM, Dual Ball, Salt Fog