OD127-24HB
OD127-24HB Orion Fans
OD127.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 161.0 CFM (4.51m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 161.0 CFM (4.51m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD127-24HB OD127-24HB Виробник : Orion Fans OD127.pdf DC Fans DC Fan, 127x127x38.5mm, 24VDC, 161CFM, 0.41A, 53dBA, 2950RPM, Dual Ball, Leads