OD2510-12HB
OD2510-12HB Orion Fans
OD2510.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 12000 RPM
Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.022 lb (9.98 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.08 W
на замовлення 6397 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD2510-12HB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 25 mm, 10 mm, Kugellager, 2.7 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 1.08kVA, IP-Schutzart: IP55, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 90mA, Außentiefe: 10mm, Geräuschentwicklung: 31dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 2.7cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD2510 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 25mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 12000rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-12HB OD2510-12HB Виробник : Orion Fans OD2510.pdf DC Fans DC Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 2.7CFM, 0.09A, 31dBA, 12000RPM, Dual Ball, 2x Leads
на замовлення 42 шт:
Кількість Ціна
OD2510-12HB OD2510-12HB Виробник : Orion Fans od2510.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 11V to 13.8V 2.7CFM 29.2dB 25.5 X 25.5 X 10mm High Speed
на замовлення 68 шт:
Мінімальне замовлення: 7
OD2510-12HB OD2510-12HB Виробник : ORION FANS 3758052.pdf Description: ORION FANS - OD2510-12HB - DC-Axiallüfter, 12 V, Quadratisch, 25 mm, 10 mm, Kugellager, 2.7 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 1.08kVA
IP-Schutzart: IP55
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 90mA
Außentiefe: 10mm
Geräuschentwicklung: 31dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 2.7cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD2510 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 25mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 12000rpm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності