OD2510-12LLB
OD2510-12LLB Orion Fans
OD2510.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 1.45CFM, 0.07A, 15dBA, 7000RPM, Ball, 2xWire 28AWG
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 1.5 CFM (0.042m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.022 lb (9.98 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 15.0dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 840 mW.
Інші пропозиції OD2510-12LLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-12LLB OD2510-12LLB Виробник : Orion Fans od2510.pdf DC Fan Axial 12V Flange Mount
товару немає в наявності
OD2510-12LLB OD2510-12LLB Виробник : Orion Fans OD2510.pdf Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 1.5 CFM (0.042m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.022 lb (9.98 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 15.0dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW