Продукція > ORION FANS > OD2510-12MB02A
OD2510-12MB02A
OD2510-12MB02A Orion Fans
OD2510.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 10000 RPM
Air Flow: 2.2 CFM (0.061m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.018 lb (8.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.0dB
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.44 W
на замовлення 5800 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 10000 RPM, Air Flow: 2.2 CFM (0.061m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.018 lb (8.16 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.0dB, Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.44 W.
Інші пропозиції OD2510-12MB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD2510-12MB02A OD2510-12MB02A Виробник : Orion Fans od2510.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 11V to 13.8V 2CFM 24.4dB 25 X 25 X 10mm Middle Speed
товару немає в наявності
OD2510-12MB02A OD2510-12MB02A Виробник : Orion Fans OD2510.pdf DC Fans DC Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 2.2CFM, 0.08A, 24dBA, Ball, 3xWire, Alarm Output