OD254AP-12HB
OD254AP-12HB Orion Fans
OD254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB, Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12HB OD254AP-12HB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 830CFM, 5.4A, 60dBA, 2400RPM, Dual Ball, Leads
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD254AP-12HB OD254AP-12HB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 830CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
товару немає в наявності