OD254AP-12LB
OD254AP-12LB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 550CFM 39.4dB 254 X 89mm Low Speed
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 12V 254X89MM, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.4dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Power (Watts): 24 W.
Інші пропозиції OD254AP-12LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12LB OD254AP-12LB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 550CFM 39.4dB 254 X 89mm Low Speed
товару немає в наявності
OD254AP-12LB OD254AP-12LB Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf Description: DC FAN 12V 254X89MM
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.4dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Power (Watts): 24 W
OD254AP-12LB OD254AP-12LB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 550CFM, 1.9A, 39dBA, 1650RPM, Dual Ball, Leads