OD254AP-12MB
OD254AP-12MB Orion Fans
od254ap.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 690CFM 47.4dB 254 X 89mm Middle Speed
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD254AP-12MB - DC-Axiallüfter, 12 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 690 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 23W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 4.2A, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 47dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 690cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OD254AP Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Versorgungsspannung, V DC: 12V, Nenndrehzahl: 2000rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-12MB OD254AP-12MB Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 690.0 CFM (19.32m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
на замовлення 78 шт:
Кількість Ціна
OD254AP-12MB OD254AP-12MB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 690CFM 47.4dB 254 X 89mm Middle Speed
на замовлення 5 шт:
OD254AP-12MB OD254AP-12MB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 12VDC, 690CFM, 4.2A, 47dBA, 2000RPM, Dual Ball, Leads
на замовлення 1 шт:
на замовлення 4 шт:
OD254AP-12MB OD254AP-12MB Виробник : ORION FANS 3758053.pdf Description: ORION FANS - OD254AP-12MB - DC-Axiallüfter, 12 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 690 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 23W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 4.2A
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 47dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 690cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OD254AP Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Versorgungsspannung, V DC: 12V
Nenndrehzahl: 2000rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8 шт: