OD254AP-24HB
OD254AP-24HB Orion Fans
OD254AP-3239403.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 850CFM, 2.65A, 64dBA, 2500RPM, Dual Ball, Leads
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD254AP-24HB - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 850 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 64W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 2.65A, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 64dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 850cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OD254AP Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 2500rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24HB OD254AP-24HB Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 64 W
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OD254AP-24HB OD254AP-24HB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26V 850CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
на замовлення 196 шт:
Мінімальне замовлення: 2
OD254AP-24HB OD254AP-24HB Виробник : ORION FANS 3162333.pdf Description: ORION FANS - OD254AP-24HB - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 850 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 64W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 2.65A
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 64dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 850cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OD254AP Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 2500rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 17 шт:
товару немає в наявності