Продукція > ORION FANS > OD254AP-24HB10A
OD254AP-24HB10A
OD254AP-24HB10A ORION FANS
3920218.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OD254AP-24HB10A - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min
tariffCode: 84145915
Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 64W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 2.65A
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 62.1dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OD254AP Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 2450rpm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD254AP-24HB10A - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min, tariffCode: 84145915, Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 64W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 2.65A, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 62.1dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OD254AP Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 2450rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24HB10A OD254AP-24HB10A Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 64 W
на замовлення 161 шт:
Кількість Ціна
OD254AP-24HB10A Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf OD254AP-24HB10A
на замовлення 4 шт:
OD254AP-24HB10A OD254AP-24HB10A Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 850CFM, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM