Продукція > ORION FANS > OD254AP-24HTB
OD254AP-24HTB
OD254AP-24HTB ORION FANS
3920218.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OD254AP-24HTB - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min
tariffCode: 84145995
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 64W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 2.65A
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 62.1dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rund
Produktpalette: OD254AP Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 2450rpm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD254AP-24HTB - DC-Axiallüfter, 24 V, Rund, 254 mm, 89 mm, Kugellager, 830 cu.ft/min, tariffCode: 84145995, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 64W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 2.65A, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 62.1dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 830cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rund, Produktpalette: OD254AP Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 2450rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24HTB OD254AP-24HTB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26V 850CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
OD254AP-24HTB OD254AP-24HTB Виробник : Orion Fans OD254.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC TERM
товару немає в наявності
OD254AP-24HTB OD254AP-24HTB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-3239103.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 670CFM, Ball Bearing, Terminals