OD254AP-24MB
OD254AP-24MB Orion Fans
OD254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 690.0 CFM (19.32m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 24 W
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 690.0 CFM (19.32m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB, Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 24 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-24MB OD254AP-24MB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 690CFM, 2.1A, 47dBA, 2000RPM, Dual Ball, Leads
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD254AP-24MB OD254AP-24MB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 16V to 26V 690CFM 47.4dB 254 X 89mm Middle Speed
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності