OD254AP-48HB
OD254AP-48HB Orion Fans
OD254AP-3239403.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 850CFM, 1.3A, 64dBA, 2500RPM, Dual Ball, Leads
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 64.0dB, Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 62 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48HB OD254AP-48HB Виробник : Orion Fans OD254AP.pdf Description: FAN AXIAL 254X89MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 64.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 62 W
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
OD254AP-48HB OD254AP-48HB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 48V 24V to 52V 850CFM 62.1dB 254 X 89mm High Speed
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності