Продукція > ORION FANS > OD254AP-48LTB
OD254AP-48LTB
OD254AP-48LTB Orion Fans
OD254AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 48VDC TERM
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.4dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 24 W
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 48VDC TERM, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 550.0 CFM (15.40m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.4dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 24 W.
Інші пропозиції OD254AP-48LTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD254AP-48LTB OD254AP-48LTB Виробник : Orion Fans od254ap.pdf FAN DC 254X89 48V TERMINALS, 550cfm
товару немає в наявності
товару немає в наявності
OD254AP-48LTB OD254AP-48LTB Виробник : Orion Fans OD254AP-3239403.pdf DC Fans DC Fan, 254x89mm Round, 48VDC, 550CFM, Ball Bearing, Terminals