OD280-12MB
OD280-12MB Orion Fans
od280.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial 12V Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 280X89MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 1060.0 CFM (29.68m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Power (Watts): 90 W.
Інші пропозиції OD280-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD280-12MB OD280-12MB Виробник : Orion Fans OD280.pdf Description: FAN AXIAL 280X89MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 1060.0 CFM (29.68m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Power (Watts): 90 W
товару немає в наявності
OD280-12MB OD280-12MB Виробник : Orion Fans OD280_series-1152809.pdf DC Fans DC Fan, 280x89mm, 12VDC, 950CFM, Ball Bearing, Wire Leads