OD280-48MB
OD280-48MB Orion Fans
OD280.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 280X89MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 1060.0 CFM (29.68m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Power (Watts): 60 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 280X89MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 1060.0 CFM (29.68m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Power (Watts): 60 W.
Інші пропозиції OD280-48MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD280-48MB OD280-48MB Виробник : Orion Fans OD280-1623343.pdf DC Fans DC Fan, 280x280x89mm, 48VDC, 1060CFM, 1.25A, 56dBA, 2200RPM, Dual Ball, Leads