Продукція > ORION FANS > OD3010-12HB01A
OD3010-12HB01A
OD3010-12HB01A Orion Fans
OD3010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 5.0 CFM (0.140m³/min)
Width: 10.20mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.2dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 6362 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Air Flow: 5.0 CFM (0.140m³/min), Width: 10.20mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.2dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD3010-12HB01A OD3010-12HB01A Виробник : Orion Fans OD3010.pdf DC Fans DC Fan, 30x30x10mm, 12VDC, 4.6CFM, 0.1A, 31dBA, Ball, Wire, Open Collector Tach
на замовлення 362 шт:
Кількість Ціна
OD3010-12HB01A OD3010-12HB01A Виробник : Orion Fans od3010.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 4.6CFM 31dB 30 X 30 X 10.2mm Tachometer